Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Siedlec

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

144 900 zł690 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana -wz-700 m2-przy lesie W 62-025 siedlec-gmina kostrzyn- na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 700 m2 Parametry działki: powierzchnia: około 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zbąszyńska

Siedlec,wielkopolskie

100 000 zł99 m² 1 010,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Na sprzedaż budynek pod usługi przy głównej drodze gminy. Budynek biurowo-techniczny o powierzchni 99,15 m położony na działce o nr ew. 509/2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom z garażem Siedlec

Siedlec,małopolskie

1 130 000 zł143,11 m² 7 896,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:538 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Siedlec

Siedlec,małopolskie

1 500 000 zł3 300 m² 454,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowana z potencjałem inwestycyjnym oraz pięknymi widokami. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Siedlcu (gmina Krzeszowice). Siedlec jest to malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Budynek użytkowy

Siedlec,śląskie

890 000 zł800 m² 1 112,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:28 630 m²

Nieruchomość inwestycyjna - 2,86 ha | funkcja przemysłowo-usługowa | gmina Janów Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w gminie Janów, woj. śląskie, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Siedlec,śląskie

199 000 zł1 295 m² 153,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bloom nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe działki na sprzedaż, położone w cichej i zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Siedlec

Siedlec,wielkopolskie

1 872 000 zł20 800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki O łącznej powierzchni 2,08 ha blisko wolsztytna Dwie działki o łącznej powierzchni 20.800 mkw położona w gminie Siedlec. Położenie gminy Siedlec jest gospodarczo bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Zbąszyńska

Siedlec,wielkopolskie

100 000 zł99 m² 1 010,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:478 m²

Założenia sprzedaży Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Siedlec

Siedlec,małopolskie

520 000 zł77 600 m² 6,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka rolna 7,76 ha - siedlec, gmina radłów! Oferuję do sprzedaży grunt rolny stanowiący jeden zwarty kompleks o łącznej powierzchni 7,76 ha (77 600 m ) , położony.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł945 m² 185,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja - działka budowlana w Siedlcu Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży działki o powierzchni 945 m2 w Siedlcu, k. Wolsztyna. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Siedlec

Siedlec,małopolskie

94 000 zł5 900 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o przeznaczeniu R2 położoną w miejscowości Siedlec, gmina Krzeszowice. Parametry nieruchomości: kształt: prostokąt, szerokość: ok. 47 m, długość:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 500 m² 91,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę usługową o powierzchni 35 ar. Działka położona jest w miejscowości Siedlec. Media : prąd , woda ,kanalizacja. Dojazd : droga gminna , utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 089 m² 247,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli cenisz sobie spokój I ciszę, bliskie sąsiedztwo lasu, ładne widoki, bliskość natury. TA nieruchomość jest idealna dla ciebie. Do sprzedaży ładnie położona działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wolsztyńska

Siedlec,wielkopolskie

400 000 zł1 383 m² 289,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa położona w Siedlcu (gmina Siedlec, powiat Wolsztyński). Działka o numerze ewidencyjnym 350/51 o powierzchni 1383 m2. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Siedlec,śląskie

199 900 zł14 110 m² 14,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą i szeroką działkę w Siedlcu gm. Janów, o powierzchni 14110 m2. Działka : o pow.14 110 m2 WYMIARY : szer. 25.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł27 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową o powierzchni 27 ar w miejscowości Siedlec, gminie Bochnia. Przeznaczenie Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł900 m² 108,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane I działka rolna - siedlec, gmina radłów bezterminowe warunki zabudowy! Atrakcyjna oferta gruntów budowlanych w spokojnej części miejscowości Siedlec, gmina Radłów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł54,80 m² 4 525,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na parterze, na wsi, z dużą piwnicą, pomieszczeniem gospodarczym, garażem i dużą działką rekreacyjną (400 m2). Mieszkanie wyremontowane i umeblowane, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Siedlec,śląskie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:28 630 m²

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Siedlec

Siedlec,małopolskie

16 000 zł405 m² 39,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 858 m²

Hala produkcyjno-magazynowa na wynajem - Siedlec | blisko dk94 i A4 Do wynajęcia nowoczesna, funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Siedlec

Siedlec,śląskie

173 000 zł11 735 m² 14,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlano-zagrodową w Siedlcu Janowskim na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu urokliwą działkę budowlano-zagrodową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z garażem Siedlec

Siedlec,śląskie

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Sprzedam ładny dom posadowiony na bardzo dużej działce nieopodal Pustyni Siedleckiej w Siedlcu. Oferujemy ładny dom o powierzchni 270 m2 posadowiony na pięknej działce w pobliżu Pustyni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Siedlec

Siedlec,dolnośląskie

1 450 000 zł210 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w Siedlcu Trzebnickim, pod lasem Nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 160m2 i domem gościnnym / usługowym ok.44m2. Działka 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 420 000 zł14 309 m² 239,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w miejscowości siedlec przy ul. Miłej, powiat wrocławski, gmina Długołęka, numer dziatki 16/1. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, media w pobliżu działki. 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Siedlec

Siedlec,dolnośląskie

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z duszą - pochodzący z 1930r. Nieruchomość jest położona na działce 1402m2 natomiast jest możliwość powiększyć sobie te przestrzeń dokupując sąsiednią.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Siedlec

Siedlec,śląskie

890 000 zł28 630 m² 31,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

185 000 zł2 960 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja działki: - położona w Suliszowicach (szczypie) w wypoczynkowej gminie żarki, pow. myszkowski, woj. śląskie. - ok.8- 10 km do Zamku Olsztyn i centrum gm. Żarki - ok 35 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +2 km

275 000 zł32 526 m² 8,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działka rolno - budowlana 3,2ha Suliszowice, żarki. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu działkę rolno -budowlaną zlokalizowaną w sercu Jury Krakowsko-.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +2 km

109 000 zł1 340 m² 81,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działki w Suliszowicach gmina Żarki, o powierzchni od 1309 m2 i 1340m2. Działka A : o pow. 1340 m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +2 km

219 000 zł55 m² 3 981,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:880 m²

agencyjnej! Mam do zaoferowania dom wolnostojący położony w Zaborzu, w powiecie myszkowskim, przy ul. Szkolonej o powierzchni 55m usadowiony na działce budowlanej o powierzchni 880.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +4 km

690 000 zł6 950 m² 99,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki w miejscowości Zaborze w Gminie Żarki w powiecie myszkowskim k/częstochowy. Działka o powierzchni ok 7000.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +4 km

155 000 zł1 900 m² 81,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż od zaraz. Media: prąd, woda, gaz w drodze. Wymiary: szer. 39xdł.82xdł.102xszer.20m. Pięknie położona na Jurze krakowsko-częstochowskiej. Blisko do miasteczka Żarki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +5 km

319 840 zł3 998 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

5 działek na sprzedaż zrębice I, gm. Olsztyn z przeznaczeniem na cele zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej. Oferta dla kupca zainteresowanego stworzeniem osiedla domów. Lokalizacja: zrębice.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +5 km

89 900 zł774 m² 116,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +8 km

129 000 zł67 m² 1 925,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:263 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 65m2 znajdujący się w Żarkach blisko runku na ulicy Leśniowskiej. Usytuowany na działce o powierzchni 263.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +8 km

270 000 zł1 554 m² 173,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działka budowlana 1554m2 Żarki. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu piękną budowlaną zlokalizowaną w Żarkach pośród niskiej i rzadkiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +8 km

1 200 000 zł16 370 m² 73,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę nr 2934 położoną w Żarkach Miasto, gminie Żarki, powiat myszkowski, woj. Śląskie o powierzchni 1,6370 ha. Wymiary: szer. 58 m.b., długość 277 m.b. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +8 km

499 000 zł485 m² 1 028,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam obiekt pod inwestycje w Zarkach na Jurze Krakowsko -częstochowskiej Oferujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Żarkach w powiecie Myszkowskim na Jurze Krakowsko.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +8 km

219 000 zł1 100 m² 199,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działki o powierzchni 1100 m2. znajdujący się w Żarkach -leśniów przy ulicy Wschodniej. Działka : o pow. 1100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siedlec +8 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przylesie

Siedlec,wielkopolskie

127 650 zł690 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialki budowlane-przy lesie Na sprzedaz atrakcyjne dzialki budowlane o powierzchni okolo 700 m2 kazda, polozone w miejscowosci 62-025 Siedlec w spokojnej zielonej okolicy z szybkim.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij